Witamy Państwa na stronie Pensjonatu "Zagroda Grabownica"

"Gdy szaro wokół dnieje, gleba paruje w krąg,
Ptak nuci poprzez knieję i rosa lśni wśród łąk..."
Joseph von Eichendorff, śląski poeta

 

Zagroda Grabownica znajduje się w Grabownicy Krośnickiej w zacisznym zakątku Doliny Baryczy - w największym w Polsce Parku Krajobrazowym, tylko 50 km na północ od Wrocławia, na trasie lub w pobliżu atrakcyjnych szlaków rowerowych, pieszych i konnych.


Zagroda Grabownica dysponuje 44 miejscami noclegowymi w 17 przytulnych pokojach z łazienkami, 8 pokoi z balkonami.
Nasza sala konsumpcyjno-konferencyjna posiada około 80 miejsc siedzących. Na imprezy okolicznościowe czy integracyjne oferujemy tradycyjne potrawy kuchni polskiej, w tym również wegetariańskie, oraz ryby z okolicznych stawów. Grupy szkoleniowe mogą korzystać z naszego sprzętu multimedialnego.

Lasy, szlaki rowerowe i konne umożliwią aktywny wypoczynek. Dla wielbicieli przyrody to prawdziwy raj - Dolina Baryczy jest mekką obserwatorów ptaków ("birdwatching") z Polski i z zagranicy. Aby urozmaicić Państwu czas, organizujemy również spływy kajakowe Baryczą, przejażdżki konne, wieczory przy ognisku.

Serdecznie zapraszamy do tego uroczego miejsca w Dolinie Baryczy!

Od 2011 roku posiadamy certyfikat "DOLINA BARYCZY POLECA". Oznakowanie naszych usług noclegowych tym znakiem gwarantuje wysoką, ponadprzeciętną jakość oraz świadczy o pozytywnym oddziaływaniu na środowisko naturalne. Za nasze potrawy z ryb ze Stawów Milickich otrzymaliśmy w roku 2011, 2012 i 2014 prestiżowy tytuł MISTRZ KARPIA.